Soutěž celovečerních filmů
Nejlepší obrázek: „Zindeeq“ režie Michel Khleifi / Palestina - Spojené království - Spojené arabské emiráty
Zvláštní cena poroty: Mirzak Alouchi za „Harragas“ / Alžírsko
Soutěž krátkých filmů
První cena: „Kuřecí hlavy“ režie Bassama Ali Jarbawi / Palestina
Zvláštní cena poroty: „9aab“ („9. srpna“) v režii Talala Khoury / Libanon
Druhá cena: „Rhapsody In Autumn“, režie Aida Elkashef / Egypt / 2008
Hlavní porota: „Shrouq / Ghroub“ („Sunrise / Sunset“) režie Mohammada Aldhahri / Saúdská Arábie
Soutěž dokumentárních filmů
První cena: „12 rozhněvaných Libanonců - dokumentární film“ režie Zeina Daccache / Libanon
Zvláštní cena poroty: „Odpadky snů“ režiséra Mai Iskander / USA
Druhá cena: „Al Awda Ela Al That“ („Back to One's Roots“) režie Bilal Yousef / Maroko
Porota si všimla: „Ashlaa“ („In Pieces“) v režii Hakima Belabbese / Maroko
Nejlepší herečka: Nasriin Faur za roli ve filmu „Amreeka“ / USA - Kanada - Kuvajt
Nejlepší herec: Said Bey za roli ve filmu „Muž, který prodal svět“ / Maroko Nejlepší režisér fotografie: Nancy Abdel Fatta pro film „Wahed-Sifr“ („One-Zero“) / Egypt
Nejlepší skladatel: Le Trio Joubran pro hudbu k filmu „Adieu Gary“ („Farewell Gary“) / Francie
Nejlepší střih: Ahmed Dawood pro „Asafeer El Neel“ („The Nile Birds“) / Egypt
Nejlepší scénář: Miriam Naoum pro „Wahed-Sefr“ („One-Zero“) / Egypt
Muhr AsiaAfrica Awards / Asijská a africká filmová soutěž
Soutěž celovečerních filmů
Nejlepší obrázek: „Lola“ režie Brilliante Mendoza / Francie - Filipíny
Zvláštní cena poroty: Mohammad Rasoulof za „Keshtzarhaye Sepid“ („Bílé louky“) / Írán
Soutěž krátkých filmů
První cena: „Un Transport En Commun“ („Saint Louis Blues“) režie Dyana Gaye / France-Senegal
Zvláštní cena poroty: „Nevystupujte z domu,“ režie Sung-Hee Jo / Jižní Korea
Druhá cena: „Vitthal“ režie Vinoo Choliparambil / Indie
Soutěž dokumentárních filmů
První cena: “Futsu No Shigoto Ga Shitai” (“Normální život, prosím”) režie Tokachi Tsuchiya / Japonsko
Zvláštní cena poroty: „Silver Fez“, režie Lungda Rossové / Jihoafrická republika
Druhá cena: „Lieux Saints“ („Sacred Places“) režie Jean-Marie Teno / Kamerun - Francie
Nejlepší herečka: Denise Newman za roli v „Shirley Adams“ / Jihoafrická republika
Nejlepší herec: Hasan Pourshirazi za roli v „Keshtzarhaye Sepid“ („Bílé louky“) / Írán
Nejlepší kameraman: Channa Deshapriya pro „Ahasin Wetei“ („Mezi dvěma světy“) / Srí Lanka - Francie
Nejlepší skladatel: Akritscharlem Kalayanamitr a Koichi Shimizu za hudbu pro film „Nang Mai“ („Nymph“) / Thajsko - Nizozemsko
Nejlepší střih: Garref Fredgley pro “Shirley Adams” / Jižní Afrika
Nejlepší scénář: Park Eun-kyo a Bong Joon pro „Matka“ / Jižní Korea