Nezapomenutelný závod od Richarda Mille

28. listopadu 2016, necelý den po fázi Grand Prix v Abú Dhabí, uspořádala RICHARD MILLE závod na okruhu Yas Marina pro úzký okruh hostů a novinářů. Připomeň si to RICHARD MILLE - Oficiální partneři okruhu Yas Marina, jedné z nejprestižnějších tratí Formule 1, která od roku 2009 hostuje etapy Grand Prix. Poslední závod byl věnován dlouholetému partnerovi a příteli RICHARD MILLEBrazilský pilot F1 FELIPE MASSE. Velká cena Abu Dhabi byla 250. závodem jeho kariéry a už se k této dráze už nevrátí: Massa letos oznámila dokončení své kariéry ve Formuli 1. Za 15 let vyhrál 11 závodů.

Peter Harrison, generální ředitel společnosti Richard Mille v Evropě, Africe a na Středním východě, zástupci místních partnerských firem Ahmed Seddiqi & Sons a Al Manara International Jewelry, Richard Mill sám a další hosté se zúčastnili jedinečného závodu. Stejně jako skutečná Grand Prix Abú Dhabí to začalo za denního světla a skončilo pozdě v noci.

Asi padesát hostů získalo právo sedět na sedadlech spolujezdců Radical dvoumístných sportovních vozů vedle pilotů F1 a partnerů Richarda Mille, Felipe Massy a Romain Grosjean, jakož i dalšího známého přítele Charlese Leclerca, vládnoucího šampióna řady GP3. Hostitelem byl Martin Brandl, pilot 80. let formule 1, a nyní slavný komentátor závodní televize. Mimochodem, mezi hosty byl další slavný jezdec - cyklista Mark Cavendish, také přítel značky. Při příležitosti 10. výročí spolupráce věnoval Richard Mille Felipe Massovi limitovanou edici hodinky RM 011 a nový model RM 056, který se nazývá „10. výročí“.