Mistrovství v krasobruslení, které se konalo v Dubaji

Mistrovství světa v zlatém krasobruslení 2013 v Dubaji se konalo na stadionu největšího nákupního a zábavního komplexu Dubai Mall. Soutěže se zúčastnilo celkem 200 krasobruslařů z 12 zemí. Dubaj přednesli dva žáci školy krasobruslení, akrobacie a baletu Ice Stars bruslení, kteří získali ceny: osmiletá Lisa Goldingová obsadila druhé místo ve své věkové kategorii, třináctiletá juniorka Amira Abdul Moati získala třetí místo v kategorii „umělec“.

Bruslaři byli připraveni na start Antoninou Pashkovskou, Honored Coach of Ukraine, mezinárodní rozhodčí, bývalá trenérka Oksana Bayul, Yulia Obertas a Tatyana Volossozhar. Je třeba připomenout, že Dubajská bruslařská škola bruslení na krasobruslení se účastní odborného výcviku krasobruslařů a je připravena vytvořit juniorský tým Spojených arabských emirátů na podporu úsilí dubajské vlády rozvíjet sport, sportovní turistiku a zdravý životní styl. Ve škole můžete také absolvovat hodiny baletu, gymnastiky, akrobacie, obecné a speciální tělesné výchovy a připravit juniorské bruslaře na mezinárodní start.